REJESTRACJA Każdy uczestnik EDK powinien się zarejestrować, aby to   zrobić należy wejść na stronę www.edk.org.pl, następnie kliknąć ikonę „Dołącz”, wybrać trasę „Polska, woj. Wielkopolskie, Pogorzela św. Michał Archanioł”, uzupełnić swoje dane, zatwierdzić zgody znajdujące się poniżej swoich danych, zatwierdzić ikonę „nie jestem robotem” i zatwierdzić ikoną  „Wyślij”.

 

CO ZABRAĆ NA EDK Każdy uczestnik ma możliwość zakupu pakietu startowego (rozważania EDK, opaska odblaskowa, opaska silikonowa). Cena pakietu to 10 zł. (ilość pakietów  jest ograniczona). Pakiety będą do odebrania 12.04.2019 w godz. 18.30-19.30 przy kościele w Pogorzeli.

Należy zabrać także: -aplikację na telefon lub opis trasy EDK

                                    – krzyż ( najlepiej własnoręcznie zrobiony)                                                                                                                             

                                    – kamizelkę odblaskową

                                    – latarkę (najlepiej czołówkę)

 

ROZPOCZĘCIE – 12.04.2019 o godzinie 19.30 Msza św. w Kościele św. Michała Archanioła w Pogorzeli.

 

W razie pytań lub problemów z rejestracją proszę dzwonić:

 

                                                                                       Michał 693040231

                                                                                       Mateusz 781273996