Poniedziałek 11 marzec 2019
7.00 – śp. Mariannę Władysława Idkowskich Leokadię Mieczysława Filarskich i zm. dziadków
7.30 – śp. Wiesławę Szmydyńską (od kuzyna Andrzeja z rodz.)
18.00 – śp. Wandę Świergal (od Łagodów z Szelejewa i Łagodów z Drzęczewa)
18.30 – śp. Władysławę Grygiel (od córki Krysi z mężem)

Wtorek 12 marzec 2019
7.00 – śp. Janinę Kulską (od Magdy, Kasi, Basi i Marii)
18.00 – śp. Barbarę Kostek (od chrześniaka Krzysztofa z rodz.)

Środa 13 marzec 2019
7.00 – śp. Julię Stanisława Michała Paszkowskich Marię Mariana Władysława Krzywniak Katarzynę Kaniewską
18.00 – śp. Krystynę Andrzejewską (od Aliny Fahner i Karoliny Frey z rodzinami)
– śp. Irenę Szymczak (od syna Jarka z rodz.)

Czwartek 14 marzec 2019
7.00 – śp. Piotra Mariana Gembiaków zm. z rodz. Buszów Lisieckich Janinę Kaniewską Romka Andrzejewskiego
– śp. Wandę Becela (od rodz. Kędziorów z Gumienic i Pogorzeli)
18.00 – śp. Pawła Kieliszkowskiego (od Molskich i Paszkowskich)
– śp. Jadwigę Lekowską (od córki Mileny z mężem i dziećmi)

Piątek 15 marzec 2019
7.00 – śp. Krystynę Drukarczyk (od mieszkańców ul. Rycerskiej)
– śp. Helenę Jana Staroszczak (od córki Henryki z rodz.)
18.00 – śp. Wandę Przybył (od brata Józefa z rodz.)
– śp. Janinę Kulską (od wnuczek Doroty z Patrykiem, Iwony, Eweliny z rodzinami)

Sobota 16 marzec 2019
7.00 – śp. Marię Czajczyńską (1r) Gertrudę Bernarda Krystynę Czesława Zbyszewskich Jolantę Szikora Genowefę
Jakuba Bober
17.00 – chrzest Natalia Ciupa
18.00 – śp. Cecylię Jana Janinę Łyduch
– śp. Marię Sowula (23r) Stanisława (4r) Mariusza Majchrzak Marię Czajczyńską (1r) zm. rodziców

Niedziela 17 marzec 2019 – II Niedziela Wielkiego Postu
7.30 – śp. Grzegorza Talarczyka (od sąsiadów Klonowskich, Grobelnych i Krzyżyńskich)
9.00 – śp. Gertrudę Józefa Bolewickich i zm. dziadków Turbańskich i Bolewickich
10.45 – śp. Józefa Ciebierę Józefa Tomczaka Józefa Sworę
15.15 – śp. Marię Edwarda Fengler Józefa Teresę Foltynowicz
18.00 – śp. Zbigniewa Danutę Macieja Kożuchowskich i zm. dziadków