Poniedziałek 13 maj 2019 – NMP Fatimskiej
7.00 – śp. Annę Łopaczyk (od brata Stefana)
– śp. Mariana Gembiak Zofię Siwiec Gembiak
18.30 – śp. Stanisława Janinę Bogdana Janinę Stanisława Aleksandrę Jarońskich Józefa Katarzynę Mariana Witek
Ks. Kan. Hieronima Muczka
– śp. Władysławę Grygiel (od wnuka Karola z żoną Agnieszką)
Wtorek 14 maj 2019
7.00 – śp. Janinę Zielińską (od wnuczki Agnieszki z rodz.)
18.30 – śp. Andrzeja Antoninę Stanisława Mariusza Majchrzak Marię Sowula zm. dziadków ks. Kan. Hieronima
Środa 15 maj 2019
7.00 – śp. Zofię Franciszka Feliksa Jana Praczyk Jana Koniecznego Marię Władysława Krystkowiak zm. z rodz.
– śp. Zofię Edmunda Bandosz
18.30 – śp. Mieczysława Marię Józefa Anielę Bolesławę Niedziela Katarzynę Czesława Glinkowskich Edwarda
Koprowskiego
– Czwartek 16 maj 2019
7.00 – śp. Edwarda (33r) Katarzynę Krystkowiak Henryka Mariannę Józefa Fengler Leona Bartkowiak Franciszka
Gawlika ks. Kan. Hieronima Muczka s. Radosławę Sobecką zm. dziadków dusze w czyśćcu cierpiące
– śp. Andrzeja Pawlukowicza (od pracowników firmy KOZ-FUR-SEZON)
18.30 – śp. Mirosławę Niestrawską (od mamy i brata z rodz.)
– śp. Władysława Błaszczyka (od żony)
Piątek 17 maj 2019
7.00 – śp. Andrzeja Majnert (od Zbigniewa z rodz.)
– śp. Zygmunta Jarus (od kolegów Wojciecha Mirosława Wojciecha i Andrzeja)
16.00 – ślub Krause Paulina – Mariusz Konowalczyk
18.30 – śp. Grzegorza Talarczyka (od szwagierki Elżbiety z rodz.)
– śp. Andrzeja Dudkowiaka (21r) Mariannę Zenona Fengler Jerzego Artura Wasielewskich zm. z rodz.
Sobota 18 maj 2019
7.00 – śp. Edmunda Kieliszkowskiego (od rodz. Paszkowskich i Molskich)
– śp. Renatę Błaszyk (od koleżanek i kolegów SP rocznik 1960)
17.00 – z ok. 18 ur. Klaudii z podz i prośbą o zdrowie bł. Boże opiekę w dorosłym życiu śp. Katarzynę Kaniewską
18.00 – śp. Stanisława Grzywaczyka Zofię Franciszka Krzyżaniak zm. z rodz.
– śp. Cecylię Płowa (od syna Tadeusza z zona i dziećmi)
Niedziela 19 maj 2019 – V niedziela Wielkanocna
7.30 – śp. Józefa (23r) Teresę Stanisława Kazubek
9.00 – śp. Marię Władysławę Jana Kulińskich Helenę Władysława Janinę Jana Gabryelczyków zm. dziadków
10.45 – śp. Tadeusza Tomczaka (2r)
– śp. Anielę Kaniewską (od męża)
18.00 – śp. Helenę Stanisławę Leokadię Piotra Czesława Józefa Romana Gajewskich Pelagię Jana
Wojciechowskich Genowefę Józefa Spychałów Ks. Kan. Hieronima Muczka