Poniedziałek  29 październik 2018

 7.00  – śp. Halinę Potejko (od kuzyna Sylwestra z Ruska z zoną i kuzyna Andrzeja z żoną)

           – śp. Kamila Talarczyka (od wuja Grzegorza z zona i dziećmi)

18.00 – śp. Pawła Kieliszkowskiego (od Renaty Tadeusza Sierszulskich i kuzynki Aliny z rodz.)  

          – śp. Cecylię Łyduch (od syna Mirosława z rodz. i córki Marii z rodz.)

Wtorek  30 październik 2018

 7.00 – śp. Piotra Matuszewskiego

18.00 – śp. Klarę Romana Romka Andrzejewskich Krystynę Mieczysława Zbyszewskich Hannę Eisop zm. Pernak

            Foltynowicz Sierszulskich i Andrzejewskich  

          – śp. Marka Kosmalskiego (od szwagra Stanisława Woźniaka z rodz.)

Środa  31 październik 2018

 7.00 – śp. Stanisława Jędrzejaka (od szwagra Stanisława z rodz.)   

          – śp. Elżbietę Marię Wojciecha Krystynę Andrzeja Ziółkowskich Stanisława Poniatowskiego Mariannę

             Stanisława Organowskich ks. Kan. Hieronima Muczka  

18.00 – śp. Tadeusza Feliksa Jana Wiktorię Walczak zm. z rodz. ks. Kan. Hieronima Muczka

          – śp. Jana Porożyńskiego (od syna Mariusza z żoną i wnuka Huberta)  

Czwartek  01 listopad 2018 – uroczystość Wszystkich Świętych

 7.30 – śp. Alojzego Roszczaka Janinę Foltynowicz zm. z rodz. Roszczak i Grzywaczyk ks. Kan. Hieronima Muczka

 9.00 – śp. Grzegorza Durczaka Jana Zofię Michała Tomiak Janinę Stanisława Sawickich Jadwigę Kaczor

            Mirosławę Ryszarda Budzyńskich zm. z rodz. ks. Kan. Hieronima Muczka     

10.45 – śp. Józefa Ławniczaka zm. Foltynowicz i Ławniczak

13.30 – za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu

18.00 – śp. Walentego Gertrudę Ignacego Nikodema Foltynowicz Renatę Annę Walentego Błaszyk

Piątek  02 listopad 2018- wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych  

 7.30

10.00 – śp. Lecha Józefa Gazda zm. z rodz. Cecylię Eugeniusza Ryszarda Łuczyn Ireneusza Ubych Magdalenę  

            Jana Kociałkowskich dusze w czyśćcu cierpiące

16.30 – śp. Agnieszkę Antoniego Sibiak Czesława Talagę Wojciecha Jadwigę Jana Grześkowiak zm. Sibiak

             Talaga Grześkowiak  

18.00 – śp. Wandę (18r) Wacława Andrzeja Fahner ks. Kan. Hieronima Muczka

21.00 – za wszystkich mieszkańców Rejonu V i VI

Sobota  03 listopad 2018

 7.00 – śp. Domicelę Jana Bolewickich Szczepana Kempińskiego Urszulę Krzysztofa Maćkowiak zm. z rodzin   

          – śp. Kazimierę Witczak (od Jerszyńskich z Małgowa Jarusów z Borku i Gumienic i Wesołowskich z Ostrowa    

18.00 – śp. Piotra Nadolnego Waldemara Robakowskiego Marka Barana Ewę Jerzego Mikstackich

          – śp. Tadeusza Dolata (od Anety Szelczyk z rodz. i Tadeusza ze Śmiełowa)

Niedziela 04 listopad  2018 – XXXI niedziela zwykła

 7.30 – śp. Stanisława (22r) Marię Pawła Mazurek Jana Twardowskiego Krystynę Antoniego Matysiak  

 9.00 – śp. Władysławę Marię Jana Kulińskich Helenę Władysława Janinę Jana Gabryelczyków   

10.45 – śp. Jadwigę Mariana Niestrawskich

18.00 – śp. Stefanię (2r) Jana Bernarda Gruchot Marię Franciszka Wiktorię Jana Robakowskich zm. Szymkowiak