apartamenty Czarna Góra programowanie Pogorzela. Programista Krotoszyn Koźmin programowanie stron internetowych

REJESTRACJA Każdy uczestnik EDK powinien się zarejestrować, aby to   zrobić należy wejść  na stronę www.edk.org.pl, następnie kliknąć ikonę „Zgłoś się”, wybrać trasę „Polska, woj. Wielkopolskie, Pogorzela św. Michał Archanioł”, uzupełnić swoje dane, zatwierdzić zgody znajdujące się poniżej swoich danych, zatwierdzić ikonę „nie jestem robotem” i zatwierdzić ikoną  „Wyślij”. 

 

CO ZABRAĆ NA EDK 

                                      – kamizelkę odblaskową

                                      -aplikację na telefon lub opis trasy EDK 

                                     – krzyż ( najlepiej własnoręcznie zrobiony)                                                                                                                                                             

                                     – latarkę (najlepiej czołówkę)

 

ROZPOCZĘCIE –08.04.2022 o godzinie 19.30 Msza św. w Kościele św. Michała Archanioła w Pogorzeli.

 

W razie pytań lub problemów z rejestracją proszę dzwonić:

 

                                                                                        Michał 693040231

                                                                                        Mateusz 781273996

                                                                             

 

Loading