apartamenty Czarna Góra programowanie Pogorzela. Programista Krotoszyn Koźmin programowanie stron internetowych

Jak mogę znaleźć Boga - how to find the God

Poniedziałek 06 styczeń 2020 – uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
7.30 – do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych o szczęśliwą operację dla Krystyny o bł. dla lekarzy
i pielęgniarek w czasie operacji i z podz za otrzymane łaski
9.00 – śp. Ludwika Mariannę Henryka Bednarek Zdzisława Kot Zofię Zygmunta Karola Gol zm. z
10.45 – śp. Wiktorię Jana Walczak Władysławę Teodora Nojman zm. braci i zm. z rodz.
18.00 – śp. Alojzego Roszczaka Janinę Bronisława Foltynowiczów zm. Roszczaków i Grzywaczyk

Wtorek 07 styczeń 2020
7.00 – śp. Lucjana Eugeniusza Janinę Chlebowskich Helenę Stanisława Władysława
Skowrońskich zm. z rodziny
– śp. Jerzego Wasielewskiego (od Polowczyków z Grabionowa)

Środa 08 styczeń 2020
7.00 – śp. Mirosławę Niestrawską (od Barbary Romana Kubiaków Katarzyny Mariusza Kasprzak
z dziećmi Małgorzaty Kubiak i Piotra Kaczmarka
18.00 – śp. Andrzeja (1r) Stanisławę Feliksa Cepa Joannę Kazimierza Witkowskich Józefa Skałubę
Genowefę Kręgielczak

Czwartek 09 styczeń 2020
7.00 – śp. Anię Mariannę Franciszka Kaniewskich zm. z rodz.
– śp. Mariannę Kaniewską (od kuzynki Marysi z Małgowa)

Piątek 10 styczeń 2020
7.00 – śp. Bogdana Dytrych (od rodz. Ptak i Jaskulskich)
– śp. Ryszarda Nojman (od Genia z rodz. z Wałkowa)

Sobota 11 styczeń 2020
7.00 – śp. Telesfora Kordek (od Teresy z rodz.)
– śp. Bogdana Dytrych (od Roberta i Pawła z rodzinami)
18.00 – śp. Agnieszkę (18r) Stanisława Dytrych Ludwika Stanisławę Helenę Zdzisława Dutkowiak
– śp. Zenona Wawrockiego (od szwagra Ryszarda z rodz.)

Niedziela 12 styczeń 2020
7.30 – śp. Karola Gol (od szwagra Marcina z żoną i córką i Barbary Reszel z rodz.)
9.00 – ZA PARAFIAN
10.45 – śp. Jana Błażejewskiego (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej klasa A)
15.00 – śp. Teodorę Leona Danutę Przybył zm. dziadków
18.00 – śp. Hieronima (31r) Helenę Mariannę Józefa Fengler Stanisławę Ignacego Płaczek