14 kwiecień 2024

1.DziśII niedziela miesiąca – niedziela składki remontowej na pokrycie kosztów renowacji ołtarza Krzyża św. Za złożone dziś większe ofiary serdeczne Bóg zapłać!

2. Dziś spotkanie z dziećmi I komunijnymi i ich rodzicami na Mszy św. o godz. 15.00

3.W poniedziałek nowenna do św. Michała Archanioła po wieczornej Mszy św.

4.W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rano o godz. 9.00 i wieczorem

5. W piątek z racji 19 dnia miesiąca nowenna do św. Józefa po Mszach św.

6. Także w piątek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00

7. Za tydzień w niedzielę w naszym kościele odbędzie się:

KONCERT UWIELBIENIA

w którym weźmie udział 5 schol dziecięcych z naszej diecezji:

„Promyczki’ z Ostrowa Wlkp, „Nutki św. Pawła” z Ostrowa Wlkp

„ w NIEBOgłosy” z Błaszek „Amicus Meus” z Kalinowej

i nasze „Nutki św. Michała Archanioła” Koncert rozpocznie się o godz. 15.30 w kościele.

8. We wszystkich świątyniach naszej diecezji można jeszcze składać w kościele do koszyczka w kopercie lub w Biurze Parafialnym ofiary na tzw. daninę diecezjalną. Tym rodzinom, które już złożyły tę ofiarę składam serdeczne podziękowanie ! (236 kopert)

Ofiary można też składać na konto parafialne 16 1020 2267 0000 4102 0102 3035

9. Na stojaku przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Opiekun”„Przewodnik katolicki”

10.Zamierzają zawrzeć małżeństwo:

Jagoda Szczęsna zam. parafia Pogorzela

Bartosz Szot zam. parafia Modrze – zapowiedź II

Natalia Gol zam. parafia Pogorzela

Dawid Jan Szeląg zam. parafia Borzęciczki – zapowiedź II

11.Parafia św. Marcina W Borzęciczkach organizuje pielgrzymkę w Bieszczady 22-26.06.2024 Szczegółowe informację na plakatach w gablocie ogłoszeń. I w zakrystii.